Otwarcie FAMILY SPOT w Nowym Tomyślu oraz warsztaty rodzinne JESTEŚMY EKO


7 czerwca 2023 r.

W dniu 7 czerwca spotkaliśmy się w gronie rodzin, partnerów, współorganizatorów w Nowotomyskim Ośrodku Kultury, aby uroczyście uczcić otwarcie fantastycznego miejsca, jakim jest FAMILY SPOT.
Spotkanie rozpoczęto od występu artystycznego uzdolnionych dziewcząt: Blanki Kawy i Amelii Pawlaczyk, które swoim śpiewem wzbogaciły uroczyste otwarcie FS.
Osobą prowadząca uroczystości była Dyrektor Nok - Pani Beata Baran, która czuwała nad całym scenariuszem uroczystości.
Nie zabrakło również przemówienia Przewodniczącej ZDR3+ koło Nowy Tomyśl – Katarzyny Szkudlarskiej, która jest również animatorem rodzinnym w Nowotomyskim Family Spot oraz Dariusza Kubaczyka, przedstawiciela Oddziału Wielkopolskiego ZDR3+.
Były gratulacje, podziękowania dla Pani Dyrektor Beaty Baran, ale także dla Pani Katarzyny Szkudlarskiej, za działalność lokalną na rzecz rodzin.
Serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie, m.in. pracownikom Gminy Nowy Tomyśl, pracownikom Nowotomyskiego Ośrodka Kultury NOK oraz przedstawicielom Ośrodka Pomocy Społecznej.
Dziękuję również rodzinom ze stowarzyszenia ZDR3+, członkom rodziny i znajomym, za przybycie i świętowanie tego szczególnego dnia.
Po uroczystości odbył się mały poczęstunek, a następnie dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w pierwszych warsztatach FAMILY SPOT, na których ozdabialiśmy i dekorowaliśmy torby płócienne, pod bacznym okiem naszego instruktora od warsztatów – Pani Anną Bąbelek.
To, jakie kreatywne i jak bogate wzornictwo powstało na torbach, można obejrzeć w fotorelacji.
Były również atrakcje dla dzieci, m.in malowanie twarzy i brokatowe tatuaże.
Dziękujemy Wam wszystkim za obecność.
Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina
Fot. Katarzyna Szkudlarska, Aneta Norek.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter